O NAS
 
Firma Kre-Active zajmuje się organizacją zajęć gimnastyki korekcyjnej oraz gimnastyki ogólnorozwojowej w przedszkolach. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia sportowe organizowane dla dzieci i młodzieży w czasie pozaszkolnym.
 
JOANNA GARUS
Obecnie właścicielka Kre-Active, a przez kilkanaście lat
zawodniczka akrobatyki sportowej z wieloma sukcesami
na koncie.
Swoją karierę sportową rozpoczęła w klubie sportowym „Start Bielsko-Biała”, kiedy miała 8 lat.
Intensywne treningi i wysiłek zaowocowały sukcesem – Asia została reprezentantką Polski. Studiując na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (specjalizacja gimnastyka korekcyjna), podjęła pracę z dziećmi. Wtedy odnalazła swoją drogę życiową. Zdrowy tryb życia postanowiła propagować wśród dzieci i dorosłych. W wieku 20 lat zakończyła swoją karierę sportową i cztery lata temu stanęła za sterami
Kre-Active, którego mottem jest kreatywność i aktywność fizyczna. Każde zajęcia prowadzone przez Asię to duża dawka energii i endorfin.
Asia nieustannie się szkoli. Posiada certyfikaty Trenera 2 klasy
z gimnastyki sportowej, Instruktora Fitness-nowoczesne formy gimnastyki, Trenera Personalnego, Instruktora Pływania, Medical Personal Trainer. Wzięła udział w szkoleniu Kettlebells
i szkoleniach sprzętowych: taśmy gumowe, niestabilne podłoże, systemy podwieszeń (TRX), worek bułgarski.
PATRYCJA HEBDA
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach o specjalizacji Trener Personalny.
Patrycję już od najmłodszych lat ciągnęło do sportu. Dlatego dziś jest instruktorem Zumba, Fitness, Pilates, Akrobatyki Sportowej oraz Treningu Funkcjonalnego Siłowego.
Cały czas szkoli się, poszerzając swoją wiedzę. Ma za sobą kursy ze stretchingu, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, treningu dna miednicy. Mając odpowiednie kwalifikacje, pomaga kobietom w ciąży dobrać odpowiednie treningi.
Patrycja angażuje się w to, co robi, w 100%. Dorośli doceniają jej pracę, a dzieci uwielbiają z nią ćwiczyć. Zabiegana, ale znajduje czas na swoją pasję, jaką jest taniec towarzyski.
KAMILA BRODACKA
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Licencjonowany Nauczyciel Wychowania Fizycznego, Instruktor Akrobatyki Sportowej i Gimnastyki Korekcyjnej.
Od dziecka związana ze sportem. Szukając dyscypliny, która byłaby jej pasją, próbowała swoich sił w lekkoatletyce, tańcu, boksie, piłce nożnej, akrobatyce powietrznej na drążku pionowym.
Aktualnie swój czas poświęca treningom siłowym oraz pracy z dziećmi. Kamila, jak prawdziwy sportowiec, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu i myśli o rozwoju.
Z korzyścią dla siebie, a przede wszystkim maluchów, które biorą z niej przykład i chcą pójść w jej ślady.
BĄDŹ Z NAMI PRZEZ CAŁY CZAS: